قیمت کانکس مسکونی + ۸ مزیت مهم

فهرست مطالب

کانکس مسکونی با بهترین متریال ، طراحی و ساخت در کانکس سازان ، در دو حالت ثابت و متحرک متناسب با نیاز و استفاده شما :  یکی از بهترین گزینه‏ ها برای سکونت در برخی از مناطق پر فراز و نشیب و باتلاقی، استفاده از کانکـس مسکونـی است. کانکس‏های مسـکونی همانند یک خانه کامل و بدون کسری هستند تا افراد بتوانند بدون هیچ مشکلی در آن‏ها زندگی کنند. علاوه بر آن، متخصصان کانکس‏های مسکونی را به گونه ای طراحی نموده اند که در برابر شدید ترین سرما و گرما‏ها مقاومت بسیار زیادی داشته باشند تا ساکنین درون کانکس اذیت نشوند.

جالب است بدانید هر آنچه که برای زندگی روزمره ضروری است از جمله یخچال، بخاری، کولر، سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون، لباسشویی و … درون کانکس‏ های مسکونـی وجود دارد تا ساکنین بتوانند احساس خوبی داشته باشند. اما پیشنهاد می‏شود برای آن که بتوانید خریدی سودمندانه و مفید داشته باشید، پیش از انجام هر کاری با متخصصان مشورت کنید تا بتوانید برای خرید کانکس مسکونی دست دوم یا نو به بهترین شکل ممکن اقدام نمایید.

ساخت کانکس ویلایی با بتن و فلز در باغ ها و زیمن های زراعی برای صاحبان آنها بسیار پر هزینه است . و این اتفاق بارها برای شما پیش آمده است که بخواهید برای باغ یا زمین زراعی خودتان منزلی را طراحی کنید . بهترین راه استفاده از سازه های کانکسی می باشد . کانکـس مسکونـی بهترین گزینه برای استفاده در این مناطق می باشد .

کانکس مسکونی کانکس سازان

کانکس مسکونی چیست ؟

کانکـس مسکونـی نوعی کانکس است که بر اساس نیاز های مشتری در ابعاد متفاوتی ساخته می شود و تمام امکانات یک خانه را به طورت کامل دارد. هر آنچه شما از یک خانه پیش ساخته یا ویلایی پیش ساخته انتظار دارید را برای شما به ارمغان خواهد آورد .

موارد استفاده

از کانکـس مسکونـی در موارد زیادی استفاده می شود از جمله

 1. استفاده به عنوان خانه باغ در باغ ها و مزارع : به جای ساخت و ساز های گران و هزینه بر می توانید از کانکس مسکونی در باغ خود استفاده کنید و در صورت لزوم می توانید موقعیت آن را نیز جابجا کنید .
 2. برای اسکان مهندسی در پروژه ای پل سازی و سد سازی
 3. برای سربازها در مناطق عملیاتی
 4. در شهر های شمالی
 5. و…

طرح و نما

هر نوع طرح و نمایی را می توان به کانکس داد . کانکس سازان با استفاده از نرم افزارهای حرفه ای در نقشه کشی بهترین و زیباترین طرح های را برای کانکس مسکونی پیاده می کنند . داشتن طرح های جذاب و زیبا برای کانس مسکونی جلوه ای زیبا به باغ , مزارع , و شهرهای پراکنده به ویژه در شمال می دهد .

فواید استفاده از کانکس مسکونی

 1. تهیه و ساخت سریع کانکس مسکونی با قیمتی مناسب
 2. انعطاف پذیری در شکل و ابعاد سازه
 3. عایق بندی صدا , گرما و سرما و داشتن طول عمر بالای ۱۰ سال
 4. مقاوم در مقابل باران و گردو غبار
 5. مقاوم در برابر رطوبت به دلیل استفاده از ورق ای گالوانیزه
 6. مقاوم در برابر نور خورسید و باد بالای سرعت ۱۲۰ کیلومتر در ساعت
 7. مقاوم در مقابل پوسیدگی ناشی از برخورد آب و هوا با درصد بالای نمک
 8. جابجایی آسان و سریع

کانکس سازان بهترین کیفیت و طرح را برای ساخت کانکس ویلایی , کانکس مسکونی و … برای شما پیشنهاد خواهد کرد .

حمل و بارگیری

تمام هزینه های حمل کانکس مسکونی بر عهده مشتری می باشد اما به دلیل نداشتن تجربه کافی مشتری در این زمینه گروه صنعتی کانکس سازان افراد متخصص را به یاری می فرستد و از کارگاه تا مقصد کانکس راب ه سلامت ارسال کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید