فروش ویژه کانتینر مسکونی دست دوم و نو (۱۴۰۲)

فهرست مطالب

فروش انواع کانتینر های مسکونی استاندارد پیش ساخته دست دوم و نو ، با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب ، طرح های آماده و ساخت پلان دلخواه مشتری گروه صنعتی کانکس سازان در راستای توسعه فعالیت های تجاری و تولیدی و کار آفرینی خود اقدام به طراحی و ساخت انواع استاندارد کانتینر کرده است . همچنین خرید و فروش کانتینر را نیز قبول کرده است . در ادامه به معرفی یکی از پر کاربردترین نوع از کانتینر ها که بیشتر در پروژه های بزرگ در بنادر و شرکت های ساختمانی بزرگ استفاده می شود اشاره ای می کنیم .

قیمت کانتینر مسـکونی

کانتینر مسکونی چیست ؟

کانتینر استانداردی است که با استفاده از متد های تعیین شده روز دنیا در استاندارد سازی ساخت کانتینر استفاده می کند. و بیشتر برای اسکان و سکونت مورد استفاده قرار می گیرد. کانـتینر مسکونی از عایق سرما و گرما برخوردار است و تقریبا تمام امکانات یک سازه پیش ساخته مسکونی را دارا می باشد. از سرویس بهداشتی کرفته تا تاسیست و لوله کشی آب و گاز و … دارای در و پنجره جذاب و تهویه مناسب می باشد .

مزایای کانتینر مسکونی

  • قابلیت جابجایی آسان
  • نصب آسان در محل
  • دارای تهویه مناسب
  • استفاده از ورق های گالوانیزه استاندارد جهت جلوگیری از پوسیدگی و زنگ زدگی
  • قابلیت شستشو
  • دارای تاسیسات برق و آب و گاز استاندارد
  • استفاده از درو پنجره دو جداره
  • عایق رطوبتی و گرمایی
  • قابلیت نصب در تمام نقاط آب و هوایی

کانتینر مسکونی دست دوم

خیلی از افراد توانایی خرید کانتینر مسکونی نو را ندارند . لذا به دنبال خرید کانتینر مسکونی دست دوم  هستند . گروه صنعتی کانکس سازان در راستای استفاده بهینه از کانتینر های موجود و کمک به مسئله بازیافت و استفاده دوباره . کانتینر های فرسوده و کارکرده را از مشتریان خریداری می کند. و بعد از باز سازی و رسیدگی به نظافت و بهداشت کانکس آنها را در انبار شرکت انبار می کنند. موقعی که فردی تقاضای قیمت کانتینر مسکونی دست دوم را دارد ما همه نمونه های دست دوم را نشان می دهیم.  و در نهایت بر اساس سلیقه مشتری مورد انتخابی را تا مقصد مورد نظر حمل و جابجا می کنیم .

روال خرید و فروش کانتـینر مسـکونی در کانکس سازان

مثل تمامی محصولات ما در کانکس سازی مشتری با ما تماس می گیرد و ما نمونه های خودمان را معرفی می کنیم. و گالری تصاویر تمامی کانکس ها و کانتینر های ما در اختیار شما قرار می گیرد .و با تفاوق بین مشتری و ما بهترین گزینه با سلیقه مشتری انتخاب می شود. در نهایت در کارگاه کانکس سازی شروع طراحی و ساخته می شود.

مشاوره خرید

همیشه قبل از خرید هر نوع کانتینری بهتر است با یک مشاوره خوب در این زمینه مشورت کنید . متخصصین فروش ما در کانکس سازان بهترین پیشنهاد ها را برای شما ارائه خواهند کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید