کانکس به هم پیوسته

کانکس به هم پیوسته : کانکس سازان با استفاده از متدهای روز دنیا در طراحی و ساخت کانکس توانسته اند انواع مختلفی از کانکس را تولید کنند . یکی از جالبترین محصولات کانکس سازی طراحی و تولید کانکس به هم پیوسته است .

کانکس به هم پیوسته یا به اصطلاح کانکس  متصل به هم نوعی کانکس می باشد که قبیلیت اتصال به همدیگر را دارد. این کانکس از چندین تیکه کانکس ساخته می شود که جدا از هم هستند و با نوعی چیدمان خاصی در کنار هم قرار داده می شوند. با اتصال بخش های جدا از هم فضای بزرگی ایجاد می شود . همچنین این بخش ها به هنکام جابجایی به راحتی می توانند از هم جدا شده و هر کدام جداگانه حمل و باربری شوند. و این کار جابجایی کانکس به هم  پیوسته را بسیار آسان می کند .

موارد استفاده از کانکس به هم پیوسته

اکثر برای ساخت مدارس کوچک در روستاهایی که مسیر صعب العبور دارند از کانکس مدرسه به هم پیوسته استفاده می کنند .

یا در پروژه های راه سازی و پل سازی که برای حمل و نقل کانکس نمی توان از وسیله های سنگین مانند تریلی استفاده کرد . در این حالت با بخش بخش کردن کانکس های به هم پیوسته به راحتی می توان با استفاده از وسیله های حمل و نقل سبک برای حمل و نقل کانکس به هم پیوسته استفاده کرد .

نمای و طراحی کانکس به هم پیوسته

طراحی نمای داخلی و خارجی برای کانکس به هم پیوسته بسیار دشوار است لذا اکثر این نوع از کانکس ها به صورت  ساده و نمایی شیک و مسطتیلی با رنگ بندی بسیار جالب طراحی می شوند .

کانکس به هم پیوسته در کانکس سازان

کانکس سازان با استفاده از نیروی کاری جوان و متخصص توانسته است با ابزارهای دقیقی که در دست دارد و با استفاده از سیستم نرم افزاری در طراحی دکوراسیون داخلی و نمای بیرونی کانکس بهترین نوع با کیفیت برتر را برای مشتریان عرضه کند . با کانکس سازی ما در ارتباط باشید تا مشاوره ای ارزشمند در خرید کانکس برای شما داشته باشیم .


قیمت کانکس , کانکس دست دوم

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید