کانتینر ۴۰فوت , خرید , فروش و قیمت کانتینر ۴۰ فوت , کانتینر ۴۰ فوت دست دوم

کانتینر ۴۰فوت , خرید کانتینر ۴۰ فوت , فروش کانتینر ۴۰ فوت , قیمت کانتینر ۴۰ فوت , کانتینر ۴۰ فوت دست دوم , خرید و فروش کانتینر ۴۰ فوت دست دوم : کانتینر ها در دنیا بر اساس استاندارد جهانی در اندازه های مشخصی ساخته می شوند یکی از این کانتینر ها , کانتینر ۴۰فوت می باشد . در شکل زیر نمونه ای از کانتینر ۴۰ فوت را می توانید ببینید . تقریبا می توان گفت اگر سری به بندر گاه های بزرگ و تجاری بزنیم مشاهده خواهیم کرد که بیش از ۴۰ درصد کانتینر ها در اندازه کانتینر ۴۰ فوت می باشد. لذا کاربردی ترین نوع از کانتینر ها برای حمل و نقل کالا می باشد.

 

کانتینر 40فوت

 

کانتینر چیست ؟

کانتینر جعبه بزرگ فولادی می باشد که دارای شکل و نمایی یکسان و با استاندارد جهانی می باشد که برای حمل و نقل و جابجایی کالا در حجم زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. کانتینر ها را همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم در استاندارهای دقیق و جهانی می سازند و کاربرد چند منظوره دارند . و به سه صورت دریایی و زمینی و هوایی برای حمل و نقل کالا ازشون استفاده می کنند . هر چند وقتی حرف از کانتینر می شود ما حمل و نقل دریایی به ذهنمان می رسد . هر چند در خقیقت ۸۰ درصد نقل و انتقال کانتینر دریایی است ولی به صورت زمینی و هوایی نیز می توان کالا منتقل کرد و از کانتینر استفاده کرد .

 

کانتینر

سه استاندارد در ساخت کانتینر

کانتینر ۲۰ فوت

کانتینر ۴۰ فوت

کانتینر ۴۵ فوت

طرح و رنگ بندی و اندازه کانتینر ۴۰ فوت

همانطور که در بالا نیز شاره ای داشتیم در طراحی و ساخت کانتینر ۴۰فوت هیچ کس نمی تواند بر اساس دلخواه خود اندازه های استاندارد رو زیر پا بگذارد لذا طرح و رنگ بندی هر کانتینر باید بر اساس استاندارد جهانی رعایت شود . در زیر اندازه های استاندارد برای کانتینر ۴۰فوت را می توانید ببینید:

کانتینر 40فوت

 

کانتینر ۴۰فوت دست دوم

خیلی از افراد  و مشتریان ما دوست ندارند که برای حمل و نقل کالا و محصولات خود هزینه زیادی را برای خرید کانتینر نو صرف کنند و دنبال خرید کانتینر دست دوم می باشد. کانکس سازان با خرید انواع کانتینر های استاندارد دست دوم مانند کانتنیر ۴۰ فوت دست دوم , کانتنیر ۴۰فوت دست دوم  و… بعد از بازسازی کامل آنها را در انبار دپو می کنند و هر زمانی که نیاز مشتری شد به آنها می فروشند . خرید و فروش انواع کانتینر دست دوم به بهترین کیفیت و با بهترین قیمت در کانکس سازان انجام می شود .

برای خرید و فروش کانتینر دست دوم خود می توانید با مشاورین کانکس سازان بدون محدودیت تماس بگیرید و به صورت رایگان راهنمایی بخواهید. ما بهترین کانتینر ۴۰فوت را برای شما پیشنهاد می کنیم .

قیمت کانتینر ۴۰ فوت

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید