سیستم تهویه هوای کانکس چگونه کار می کند ؟

تهویه کانکس چیست؟ آیا بنظر شما کانکس به سیستم تهویه هوا نیاز دارد؟ برای توضیحات تکمیلی و آشنایی با نحوه نصب انواع سیستم های تهـویه بر روی انواع کانس ، در ادامه با کانکس سازان همراه باشید…

برای اینکه هوای کانکس ، هوای مطبوعی باشد راههای زیادی وجود دارد . اولین راه وجود پنجره در داخل کانکس باشد یعنی تعداد پنجره های تعبیه شده در کانکس به تعداد کافی باشد هم چنین ابعاد این پنجره ها باید متناسب با اندازه و ابعاد کانکس باشد.

سیستم تهویه هوای کانکس

انواع سیستم تهوه هوا در ساخت کانکس

پنجره ها در تهویه هوای کانکس نقش مهمی دارند پس در ساخت کانکس باید به اصول معماری و مدل پنجره ها توجه لازم را داشت .

راه دوم برای تهـویه هـوا در کانکس استفاده از هواکش می باشد. که تعداد و نوع هواکش به کار رفته در کانکس باید با ابعاد کانکس هماهنگ باشد. تا بتوان در داخل کانکس به هوای مطبوعی دست یافت. البته باید به این نکته نیز توجه داشت که محل قرار گیری کانکس کجا میباشد. زیرا در صورتیکه محل قرار گیری کانکس دارای هوای مطلوبی نباشد از پنجره نمی توان برای تهویه هوا استفاده نمود. در این صورت باید از سیستمهای تهویه هوا که دارای تصفیه کننده هستند در کانکس استفاده نمود.

 

استفاده از تهویه هوا در انواع کانکس مانند کانکس اداری ، کانکس کارگاهی ، کانکس آماده ، کانکس سرویس بهداشتی ، کانکس نگهبانی ، کانکس ویلایی ، کانکس مسکونی ، کانکس ساندویچ پانل ، کانکس بازیافت ، کانکس دست دوم  و انواع کانکس دیگر استفاده نمود.

جدیدا سیستمهای بسیار هوشمند و جالبی وارد بازار تسویه هوا شده اند که از نظر قیمتی نیز مناسب میباشند.

حال برای اینکه دمای هوا در کانکس معتدل باشد حتی میتوان از سیستمهای گرمایشی و سرمایشی در داخل کانکس استفاده نمود. این سیستمها که می تواند کولر و بخاری باشد که می توانند هوای کانکس را در تابستان و زمستان برای استفاده به تعادل برسانند.

در جمع بندی میتوان به این نکته اشاره نمود که تهـویه هوا درحالی که نادیده گرفته میشود. میتواند یکی از ارکان مهم در کانکس بوده تا کارگران و یا کارفرمایان بتوانند بدون حس بوی بد داخل کانکس که میتواند از pvc و یا کفپوش آن باشد از آن استفاده نمایید.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید