کانکس ۶ متری , قیمت کانکس ۶ متری | قیمت کانکس ۲٫۵*۶

کانکس ۶ متری

یکی از محصولات بسیار پر فروش و درخواست بالا در تولیدی کانکس سازی , کانکس ۶ متری می باشد در حقیقت این نوع کانکس در اکثر موارد به ابعاد ۶ متر در ۲٫۵ متر ساخته می شود که کاربردهای زیادی دارد . لذا باید دقت شود که وقتی گفته می شود کانکس ۶ متری طول آن را در نظر می گیرند. کانکس های ۶ متری در انواع مختلفی طراحی و ساخته می شود که در ادامه به هر یک از آنها می پردازیم . قیمت کانکس ۶متری نیز بر اساس نوع آن و مصالحی که در تولید آن به کار می رود متفاوت می باشد.

جهت دریافت لیست قیمت کانکس ۶ متری در انواع مختلف می توانید با کارشناسان فروش ما در کانکس سازان تماس بگیرد .

کانکس ۶متری معمولی , قیمت کانکس ۶ متری معمولی سبک و آماده

این نوع کانکس بیشتر برای اسکان کارگران و پرسنل پروژه های ساختمانی و عمرانی به کار می رود از این رو این کانکس در گروه کانکسهای کارگاهی قرار می گیرد. از این رو به دلیل استفاده از مصالح سبک و معمولی قیمت کانکس ۶ متری معمولی کارگاهی به نسبت سایر انواع کانکس ها ارزان تر می باشد. لذا بیشتر برای تجهیز کارگاه های موقتی کاربرد دارد و خرید آن مقرون به صرفه است.

قیمت کانکس 6 متری

توجه

برای پروژه های بزرگ عمرانی که مدت زمان زیادی طول خواهد کشید استفاد از این نوع کانکس توصیه نمی شود و بهتر است از کانکس هایی با سازه سنگین و مستحکم استفاده شود .

بطور معمول برای ساخت کانکس ۶ متری معمولی مصالح بدین صورت است :

 • شاسی از تیر آهن ۱۲ به صورت دو تیر موازی استفاده می شود .
 • اسکلت از پروفیل ۹ کیلویی بهره می برد .
 • درب و پنجره از نوع آلومینیوم
 • ورق بدنه از نوع گالوانیزه به ضخامت ۳۰% با رنگ الکترو استاتیک دوطرف
 • تخته کف از نوع ام دی اف یا نئوپان همراه با کفپوش طرح پارکت
 • دیوارپوش داخلی از نوع پی وی سی قابل شستشوی سفید
 • برقکشی و جای مخصوص دریچه کولر می باشد.

بهترین راه کسب اطلاع از قیمت کانکس ۶ متری معمولی در بازار روز بهتر است با کارشناس فروش ما در کانک سازان تماس بگیرید .

کانکس 6 متری جدید

قیمت کانکس ۶ متری معمولی سنگین ساخت کانکس سازان

تنها تفاوتی که این نوع از کانکس به نصبت کانکس قبلی دارد در نوع مصالحی است که در ساخت آن استفاده شده است . بدین صورت که در ساخت آن برای شاسی از تیر آهن ۱۶ استفاده می شود , برای اسکلت از پروفیل ۱۵ کیلوگرمی سنگین و ورق بدنه نیز از گالوانیزه ۵۰ درصد با رنگ الکترواستاتیک دوطرف استفاده می شود و … این نوع کانکس ۶ متری را بیشتر در پروژه های بزرگ عمرانی جهت تجهیز کارگاهها استفاده می کنند و بهترین پیشنهاد برای پیمانکاران استفاده از این نوع کانکس می باشد . طول عمر بالایی دارند و در چندین پروژه می شود از آن استفاده کرد. به دلیل نوسانات قیمت مصالح به ویژه آهن جهت دریافت قیمت با کارشناسان ما در کانکس سازان تماس بگیرد .

قیمت کانکس ۶ متری سایدینگ

همانند کانکس ۶ متری معمولی سنگین است فقط با ظاهری شیک و طراحی شده و بیشتر برای دفاتر مهندسین و مدیریت در پروژه های عمرانی بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند . از دیگر کاربردهای این نوع کانکس می توان به موارد زیر نیز اشاره کرد :

 • اتاق سرایداری در مجتمع های مسکونی
 • دفتر پارک مجتمع های تفریحی
 • دفتر مدیریتی بیمارستان های صحرایی و سیار
 • استفاده از آن به عنوان یک اتاق شیک و تمیز در باغ ها و ویلاهای بزرگ

کانکس 6 متری سایدینگ

مشخصات سازه این نوع کانکس نیز همانند کانکس ۶ متری معمولی سنگین می باشد با این تفاوت که نمای خارجی دکوراتیو شده و بعضا برای سقف آن از سفال جهت زیبایی استفاده می شود. بهترین پیشنهاد برای پیمانکاران پروژه ای بزرگ عمرانی و راهسازی جهت تجهیز دفاتر مهندسین ناظر و مدیریت پروژه می باشد .

کانکس ۶ متری ساندویچ پانل قیمت

امروز می توان گفت تمامی سازه های کانکسی با ساندویچ پانل تولید می شوند و در سازه های ۶ متری نیز این نوع پانل ها دارای ضخامت ۴ سانتی متر می باشدکه برای هر نوع آب و هوایی مناسب است . این نوع کانکس ها در شرایط بد آب و هوایی بسیار کاربرد دارد و کاربردهای کانکس معمولی ۶ متری سنگین را نیز دارد و برای مصارف شخصی نیز قابلیت استفاده دارد.

قیمت کانکس ۶ متری دست دوم , کانکس ۶*۲٫۵

امروزه اکثر پیمانکاران ساختمانی جهت برقراری کارگاه موقت بیشتر تمایل به استفاده از انواع کانکس دست دوم دارند و همیشه درخواست کانکس دست دوم بیشتر است . لذا گروه صنعتی کانکس سازان در این راستا نیز اقدام به خرید و فروش انواع کانکس دست دوم را در کار خود قرار داده است .

باید به این نکته توجه داشته باشید که کانکس دست دومی که در کانکس سازان به فروش می رسد به صورت کامل بازسازی شده است و کاملا آماده استفاده می باشد . اما بدون شک کانکس دست دوم از کانکس نو ارزانتر است و سلامت و تمیزی مصالح کانکس ۶ متری دست دوم در قیمت آن تاثیر گذار می باشد . لذا هر نوع کانکس ۶ متری دست دوم ارزش متفاوتی دارد و برای اینکه از قیمت آنها مطلع شوید با کارشناسان ما در کانکس سازان تماس بگیرد .

***توجه***

قبل از خرید کانکس دست دوم حتما از نزدیک بازدید کنید . در خرید کانکس دست دوم باید به جزئیات و مصالح توجه داشته باشید