کانکس ۴ متری با انواع کاربری اختصاصی

فهرست مطالب

فروش انواع کانکس ۴ متری نو و دست دوم با امکانات ویژه در شرکت کانکس سازان – مدل های ۲۰۲۲ – ۲۰۲۳ : خریداران از کانکس های ۴ متری در فضاهایی استفاده می کنند که تمایل ندارند که کلیه آن فضا را با سازه اشغال کنند. و یا از لحاظ فضایی دارای محدودیت می باشد. زیرا این سازه ها کوچک ترین سازه های قابل اسکان هستند. در ادامه با کانکس سازان همراه باشید…

این کانکس ها را اغلب در ابعاد ۱۰ متر مربع (۲٫۴*۴) و ۱۲ مترمربع (۳*۴) تهیه و به بازار عرضه می گردند. که معمولا از ابعاد ۱۰ متر مربع جهت اسکان کارگران و ابعاد ۱۲متر مربع هم جهت امور اداری و دفتری به کار برده می شوند.

کانکس های ۴ متری دارای انواع مختلفی می باشند این نوع کانکس ها معمولا در سه تیپ ممتاز ، درجه یک و معمولی طراحی و تولید می گردد. از انجایی که غالبا هزینه ساخت یک کانکس ممتاز بسیار بالا می باشد. به خاطر همین مسئله غالب مشتریان ترجیح می دهند که از کانکس های معمولی خریداری کنند تا در هزینه های خود صرفه جویی کنند. چون قیمت یک کانکس ممتاز تقریبا ً سه برابر یک کانکس معمولی در می آید.

 

بهترین کانکس 4 متری ایران

 

گاهی اوقات کانکس های ۴ متری را به عنوان انبار نیز مورد استفاده قرار می دهند .دراین مدل از کانکس های ۴ متری پنجره تعبیه نشده است و تنها دارای یک در ورودی هستند. و کف سازه و دیوارهای داخلی را جهت تحمل فشار محیط تقویت می کنند.

غالب سازه های کوچک را استراکچری ( اسکلت بندی ) می سازند و یک تعداد کم آن ها را هم با ساندویچ پانل طراحی و تولید می نمایند. و سازه های استراکچری از هزینه ساخت کمتر و استحکام بالایی برخوردار بوده و در مقابل هم سازه های ساندویچ پانل هم از هزینه ساخت بالاترو مقاومت در برابر تبادل انرژی حرارتی برخوردار می باشند.

کانکس های ۴ متری را به سهولت و بدون کوچکترین مشکلی می توان حمل نمود. و به آسانی با استفاده از یک دستگاه جرثقیل سبک می توان این سازه ها را حمل نموده و به مشتری تحویل داد. و جهت مسافت های طولانی تر از خاور کفی و یا تریلی استفاده نمود یک دستگاه تریلی می تواند ۳ عدد از این کانکس ها را جا به جا کند.

چنانچه این امکان وجود نداشته باشد که بتوان این سازه ها را به محل نصب حمل نمود شرکت ما می تواند آن ها را در محل مد نظر به صورت کامل تولید کرده و به شما مشتری محترم تحویل دهد. غالبا این محل ها پشت بام ، داخل حیاط ، پارکینگ و یا داخل باغ های انبوه هستند.

از آنجایی که بیشترین تعداد تولید این سازه ها را کانکس های معمولی تشکیل می دهند به همین دلیل ما در این قسمت قصد داریم لوازم مصرفی در ساخت کانکس های معمولی را به شما معرفی نمایید:

 

لوازم مصرفی انواع کانکس ۴ متری

شاسی کانکس

در سازه های کانکس های ۴ متری معمولی ، شاسی که به کار برده می شود از جنس تیر آهن می باشد که به شکل موازی ( اسکی ) استفاده می شود. و این نوع از شاسی جهت کف سازی یا تخته بسیار مناسب می باشد و دارای استحکام بالایی هم می باشد. اما نمی تواند برای کف سازی با سرامیک مناسب باشد بهتر می باشد که از شاسی های دور کلاف برای این مورد استفاده گردد.

جنس اسکلت

اسکلتی که از جنس پروفیل ساخته می گردد نیمه سنگین بوده و این اسکلت به شکل طرح شیب به دو طرف اجرا خواهد گشت. و به خاطر اجرای این اسکلت به شکل یک پارچه استحکام سازه بسیار بالا بوده و سازه ای کاملا ضد زلزله تولید می گردد.

نمای کانکس ۴ متری

این نوع از سازه های دارای نمای بیرونی از جنس ورق گالوانیزه با پوشش رنگ الکترواستایک می باشند. این نمای بیرونی دارای هزینه کمتری بوده و در عین حال دارای استحکام بالایی نیز می باشند و غالب کانکس های معمولی با این نوع ورق گالوانیزه تولید می شوند.

 

کانکس 4 متری

عایق کانکس ۴ متری

عایق مصرفی در آن ها هم از جنس پلاستوفوم می باشد. از آنجایی که این عایق مصرفی از لحاظ تبادل انرژی در شرایط مناسبی نمی باشد. لذا بهتر می باشد که جهت افزایش قدرت عایقی و عدم تبادل انرژی حرارتی بیشتر به شکل کامل با یک لایه عایق پشم شیشه تقویت گردد.

نمای داخلی از جنس دیوار پوش پی وی سی می باشد. و دیوار پوشی که در این سازه ها به کار برده می شود. از نوع معمولی ( سفید ) هستند. ما آنها را با رگه هایی از دیوارپوش پی وی سی چاپی تزئین می نماییم تا مقداری بر زیبایی آن افزوده گردد.

در و پنجره کانکس

در این سازه ها درب و پنجره هایی که مورد استفاده قرار می گیرند از جنس آلومینیومی و تک جداره می باشند. اما این سازه ها هم از نوع معمولی سفید بوده که با رگه هایی از دیوارپوش پی وی سی همراه با شیشه های دوجداره مجهز نمود که از بابت تبادل انرژی دارای عملکرد بهتری می باشند.

در این سازه ها کمتر از امکانات رفاهی استفاده می گردد. اما در صورتی که مشتری تمایل داشته باشد. می توان امکانات رفاهی را در داخل این سازه ها پیاده سازی کرد. امکاناتی مانند سرویس بهداشتی ، آشپزخانه ، حمام.

چنانچه امکانات رفاهی در داخل این سازه ها اجرا شود ، می توان آبگرم مورد نیاز را با استفاده از یک آبگرمکن برقی یا گازی تهیه کرد.

جهت تامین گرما و سرمای مورد نیاز در سازه های معمولی هم می توان از بخار برقی و کولر آبی و یا برقی و یا گازی استفاده نمود.

کانکس ۴ متری دست دوم

بیشتر مصرف کنندگان کانکس های ۴ متری سعی می کنند جهت صرفه جویی در هزینه های خود از دست دوم این نوع از سازه ها خریداری کنند. ،شما نیز می توانید به سهولت و بدون هیچ نوع مشکلی دست دوم این سازه ها را خریداری نمایید. اما باید درزمان خرید دست دوم کانکس های ۴ متری بهتر می باشد. که به سلامت فنی آن دقت زیادی نمایید. چون دقت زیاد شما سبب خواهد شد که در هزینه تعمیرات خود صرفه جویی کنید.