کانتینر ۲۰فوت , خرید , فروش و قیمت کانتینر ۲۰ فوت , کانتینر ۲۰ فوت دست دوم

کانتینر ۲۰فوت , خرید کانتینر ۲۰ فوت , فروش کانتینر ۲۰ فوت , قیمت کانتینر ۲۰ فوت , کانتینر ۲۰ فوت دست دوم , خرید و فروش کانتینر ۲۰ فوت دست دوم : یکی از کانتینر های استاندارد برای حمل و نقل بار بین المللی و ترانزیتی کانتینر ۲۰فوت می باشد . کانتینر ۲۰ فوت استاندارد جهانی است و تقریبا می توان گفت بیش از ۴۰ درصد حمل و نقل کالاهای بین الملی بین کشورها از این نوع کانتینر استفاده می کنند . در زیر نمونه ای از کانتینر ۲۰ فوت را مشاهده می کنید :

 

کانتینر 20 فوت

 

کانتینر چیست ؟

کانتینر یک جعبه بزرگی فلزی می باشد که برای حمل و نقل کالا و نیز جابجایی کالا بین کشورهای مختلف طراحی و ساخته شده است . کانتینر در استاندارهای خاصی طراحی و ساخته می شود کهیک وسیله چند منظوره برای حمل و نقل می باشد . که به سه صورت زمینی , هوایی و دریایی مورد استفاده قرار می گیرد . البته در دید اول و تعریفی که از کانتینر می شود نا خوداگاه به یاد بندر های بزرگ دنیا می افتیم که پر از انواع کانتینر هایی است که به صورت دریایی وارد کشور می شود . لذا در دید اول حمل و نقل کالا با کانتینر همیشه این را در ذهن تجشم می کند که تنها وسیله انتقال کانتینر کشتی های بزرگ می باشد در حالی که امروزه کانتینر را هم به صورت دریایی و هم بصورت زمینی و هوایی حمل می کنند.

لذا به دلیل اینکه حمل و انتقال کالا در سراسر دنیا و با کشتی های بزرگ جابجا می شود . برای ساخت کانتینر استاندارهای خاصی را در نظر گرفته اند که تمامی کانتینر های دنیا دارای ابعاد خاصی باشند . چه از نظر ارتفاع و چه طول و عرض .

در کل سه اندازه استاندارد برای کانتینر وجود دارد :

طرح و نما و رنگ بندی کانتینر ۲۰ فوت

باید توجه داشته باشیم که تمامی استانداردهای طراحی و ساخت در یک کانتینر باید رعایت شده باشند لذا برای طراحی کانتینر ۲۰فوت نمی توان از خود اندازه ای طراحی کرد مثلا ارتفاع یا طول و عرض آن را نمی توانیم حتی یک سانتی متر تعییر دهیم لذا در ساخت و طراحی کانتینر باید تابع استاندارد هایبین المللی باشیم .

اندازه های استاندارد کانتینر ۲۰فوت را در تصویر زیر می بینید

کانتینر 20فوت

کانتینر 20 فوت

کانتینر ۲۰ فوت دست دوم

خیلی از افراد برای استفاده کوتاه مدت از کانتینر برای جابجایی کالاهای خودشان نمی خواهند هزینه زیادی برای خرید کانتینر داشته باشند لذا در این مواقع خرید کانتینر دست دوم را ترجیح می دهند. گروه صنعتی کانکس سازان در زمینه خرید و فروش کانتینر دست دوم به ویژه کانتینر های دست دوم استاندارد مانند کانتینر ۲۰ فوت و کانتینر ۴۰ فوت فعال می باشد . لذا بعد از خرید کانتینر دست دوم توسط کانکس سازان به صورت کامل بازسازی شده و در نهایت در انبار دپو می کنند و در صورت درخواست مشتری به آن ها ارائه می شود .

برای مشاوره خرید کانتینر ۲۰ فوت دست دوم می توانید با ما تما بگیرید . بهترین پیشنهاد را برای شما داریم .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید