کانتینر مسکونی , قیمت کانتینر مسکونی , کانتینر مسکونی دست دوم

کانتینر مسکونی , قیمت کانتینر مسکونی , کانتینر مسکونی دست دوم , طراحی و ساخت کانتینر مسکونی , تولیدی کانتینر , کانتینر مسکونی کارگران پروژه , طراحی انواع کانتینر مسکونی : گروه صنعتی کانکس سازان در راستای توسعه فعالیت های تجاری و تولیدی و کار آفرینی خود اقدام به طراحی و ساخت انواع استاندارد کانتینر کرده است . همچنین خرید و فروش کانتینر را نیز قبول کرده است . در ادامه به معرفی یکی از پر کاربردترین نوع از کانتینر ها که بیشتر در پروژه های بزرگ در بنادر و شرکت های ساختمانی بزرگ استفاده می شود اشاره ای می کنیم .

 

کانتینر مسکونی

 

کانتینر مسکونی چیست ؟

کانتینر استانداردی است که با استفاده از متد های تعیین شده روز دنیا در استاندارد سازی ساخت کانتینر استفاده می کند و بیشتر برای اسکان و سکونت مورد استفاده قرار می گیرد. کانتینر مسکونی از عایق سرما و گرما برخوردار است و تقریبا تمام امکانات یک سازه پیش ساخته مسکونی را دارا می باشد. از سرویس بهداشتی کرفته تا تاسیست و لوله کشی آب و گاز و … دارای در و پنجره جذاب و تهویه مناسب می باشد .

مزایای کانتینر مسکونی

  • قابلیت جابجایی آسان
  • نصب آسان در محل
  • دارای تهویه مناسب
  • استفاده از ورق های گالوانیزه استاندارد جهت جلوگیری از پوسیدگی و زنگ زدگی
  • قابلیت شستشو
  • دارای تاسیسات برق و آب و گاز استاندارد
  • استفاده از درو پنجره دو جداره
  • عایق رطوبتی و گرمایی
  • قابلیت نصب در تمام نقاط آب و هوایی

کانتینر مسکونی دست دوم

خیلی از افراد توانایی خرید کانتینر مسکونی نو را ندارند . لذا به دنبال خرید کانتینر مسکونی دست دوم  هستند . گروه صنعتی کانکس سازان در راستای استفاده بهینه از کانتینر های موجود و کمک به مسئله بازیافت و استفاده دوباره . کانتینر های فرسوده و کارکرده را از مشتریان خریداری می کند و بعد از باز سازی و رسیدگی به نظافت و بهداشت کانکس آنها را در انبار شرکت دپو می کنند. موقعی که فردی تقاضای کانتینر مسکونی دست دوم را دارد ما همه نمونه های دست دوم را نشان می دهیم  و در نهایت بر اساس سلیقه مشتری مورد انتخابی را تا مقصد مورد نظر حمل و جابجا می کنیم .

روال خرید و فروش کانتینر مسکونی در کانکس سازان

مثل تمامی محصولات ما در کانکس سازی مشتری با ما تماس می گیرد و ما نمونه های خودمان را معرفی می کنیم و گالری تصاویر تمامی کانکس ها و کانتینر های ما در اختیار شما قرار می گیرد .و با تفاوق بین مشتری و ما بهترین گزینه با سلیقه مشتری انتخاب می شود و در نهایت در کارگاه کانکس سازی شروع طراحی و ساخته می شود.

مشاوره خرید کانتینر مسکونی

همیشه قبل از خرید هر نوع کانتینری بهتر است با یک مشاوره خوب در این زمینه مشورت کنید . متخصصین فروش ما در کانکس سازان بهترین پیشنهاد ها را برای شما ارائه خواهند کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید