انوع تجهیزات کانکس

انواع تجهیزات کانکس مورد استفاده در کانکس سازان :  یکی از مهم ترین عواملی که توسط متخصصان و سازندگان کانکس ها و کانتینر های مسکونی و تجاری مورد توجه قرار می‏گیرد. تجهیزات کانکس است. همانطور که می‏دانید، کانکس‏ها دارای انواع مختلفی هستند و هر کدام مناسب یک فعالیت می‏باشند.

تجهیزاتی که درون هر کانکس قرار می‏گیرد، به صورت استاندارد است. اما در برخی از مواقع کانکس‏هایی به سفارش مشتریان توسط متخصصان ساخته می‏شوند که تجهیزات آن‏ها به دلیل شرایط محیطی مجهز تر است.

البته نا گفته نماند که تجهیزات کانکس، تاثیر بسزایی بر روی افزایش قیمت دارند. به همین دلیل می‏بایست پیش از آن که برای خرید کانکس مورد نظر خود اقدام کنید. درباره محیط و شرایط خود تحقیقات لازم را انجام دهید. تا بتوانید تجهیزات مورد نیاز را به کمک متخصصان بر روی کانکس خود قرار دهید. جزیی از انواع کانکس بوده و در کانکس میتوان از تجهیزات مختلفی استفاده نمود .

انوع تجهیزات کانکس

انواع تجهیزات کانکس

در کانکس این امکان وجود دارد که سرویس بهداشتی و یا آبدارخانه نصب گردد که این سرویس بهداشی می تواند هم به صورت فرنگی ویا سنتی باشد. در کانکس میتوان حمام نیز نصب کرد به هر ابعاد و اندازه دلخواه.

برای گرم کردن آب در کانکس میتوان از آب گرم کن برقی و یا گازی در داخل کانکس استفاده کرد تا به راحتی در داخل کانکس آب گرم دردسترس باشد.

کانکس میتواند آشپزخانه داشته باشد ودر آشپزخانه کانکس کابینت  در انواع متفاوت کابینت فلزی و یا کابینت ام دی اف نصب نمود. از سینگ استفاده کرد لوله کشی آب سرد و گرم داشت و برای تهویه هوا کانکس از هود و یا هواکش در کانکس استفاده کرد تا هوای کانکس به صورت مطلوب درآید.

کانکس میتواند دارای کولر باشد تا در موقع گرم شدن هوا در بیرون هوای کانکس خنک باشد. کولر میتواند به روی دیواره های خارجی کانکس ویا سقف کانکس نصب گردد و به وسیله کانال ,هوا به طور مساوی در داخل کانکس تقسیم گردد. تا هوای کانکس متعادل و دلپذیر گردد هم چنین برای خنک کردن هوای کانکس میتوان از کولر گازی معمولی و یا کولر گازی اسپیلیت استفاده کرد.

برای ایمنی در داخل کانکس میتوان کپسول آتش نشانی نصب نمود

در زمستان برای گرم کردن هوای داخل کانکس میتوان از بخاری برقی و یا گازی داخل کانکس بهره گرفت و هوای داخل کانکس را گرم نمود. البته از تجهیزات مختلفی دیگری نیز میتوان در کانکس استفاده کرد که بستگی به نوع کاربری کانکس دارد.  مثلا در کانکس انباری میتوان از قفسه بندی در کانکس استفاده کرد. تا فضای داخل کانکس به حداکثر بازدهی برسد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید