اجاره کانتینر , اجاره کانتینر ۲۰ فوت , اجاره کانتینر ۴۰ فوت , اجاره انواع کانتینر استاندارد , اجاره کانتینر با قیمت ارزان , قیمت اجاره کانتینر , اجاره کانتینر نو و دست دوم : تقریبا می توان گفت اغلب کانتینرهایی که در کشتی ها وسایل حمل و نقل می کنند و یا در انبارداری ها مورد استفاده قرار می گیرند اجاره ای است . چرا که اکثر بازرگانها و تجار تمایل به خرید مستقیم کانتینر برای ارسال محصولات و کالای خود ندارند و بیشتر دوست دارند تا به صورت اجاره کانتینر از انها استفاده کنند . در این بین شرکت ها و گروه های صنعتی وجود دارند تا این فرایند را برای همچین افرادی فراهم کنند . مفتخریم با سرمایه گذاری کلان در زمینه خرید و فروش کانتینر اینک گام در راه اجاره کانتینر قرار دادیم تا همیشه مشتریانی راضی داشته باشیم .

اجاره کانتینر

اجاره کانتینر در کانکس سازان به چه صورتی انجام می شود ؟

همانند اغلب معاملات تجاری اجاره کانتینر نیز جنبه تجاری دارد و همیشه برای اجاره آن قراردادی در بین طرفین برای مدت زمان خاص طراحی و امضاء می شود. برای جلوگیری از اعلام قیمت مستقیم در وب سایت کانکس سازان بهترین راه تماس گرفتن و ارتباط مستقیم شما با مشاورین می باشد. لذا برای دریافت لیست قیمت اجاره انواع کانتینر می توانید با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهرمند شوید.

اجاره کانتینر ۲۰ فوت

کانتینر ۲۰ فوت یکی از انواع دقیق و استاندارد کانتینر هاست که بیشترین کاربرد را در بینانواع کانتینر دارد. و اکثر کالاهای تجاری با استفاده از این کانتینر حمل و نقل می شوند. یکی از خدمات دیگر و مهم کانکس سازی ما اجاره کانتینر ۲۰ فوت می باشد. برای دریافت لیست قیمت اجاره کانتینر ۲۰ فوت با مشاورین ما در گروه صنعتی کانکس سازان راه را برای شما هموار خواهد کرد.

 

اجاره کانتینر 20 فوت

 

اجاره کانتینر ۴۰ فوت

بعد از کانتینر ۲۰ فوت , کانتینر ۴۰ فوت پر کاربردترین کانتینر در حمل و نقل انواع کالا در بین کشورهای دور از هم را  دارد. همچنین یکی از مهمترین کاربردهای این نوع کانتینر به دلیل بزرگی استفاده به عنوان انباری می باشد. می توان گفت کانتینر ۴۰ فوت در این زمینه از همه نوع کانتینر دیگر پیشی گرفته و رتبه اول را دارد . از این رو اجاره کانتینر ۴۰ فوت اکثرا برای انباری است به ویژه در پروژه های بزرگ ساختمان سازی و کارخانجات و راه سازی و…

 

اجاره کانتینر 40 فوت

 

برای کسب اطلاعات دقیق در رابطه با اجاره کانتینر ۴۰ فوت می توانید با کانتینر و کانکس سازی , گروه صنعتی کانکس سازان تماس برقرار کنید تا از مشاوره رایگان اجاره کانتینر بهرمند شوید.